• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • recepsahan.net
  • Vakfıkebir
  • recepsahan.net
  • recepsahan.net
  • Espiye/Karaovacık yaylası
  • recepsahan.net
  • Espiye / Kurugeriş
  • Recep ŞAHAN'ın Web Stesi
  • Espiye/ Kurugeriş
Recep ŞAHAN
recepsahan@gmail.com
15 TEMMUZ DESTANI
16/07/2019

Bundan üç sene evvel milletçe bir felaketin eşiğinden döndük. Mazisi darbelerle dolu bu millet ilk defa o gece “darbeye dur” dedi. Bu darbe girişimi de silahlı bir kalkışma idi. Lâkin öncekilerden farkı daha evvel halkımızın abdestli-namazlı, dini bütün olarak bildiği Fetö’nün “Altın Nesili” tarafından sahnelendi. Yıllardır bu necip millet “bunlar alnı secdelidir, zarar gelmez” dediler ve bunlara güvendiler. Vatana millete faydalı insanlar yetiştiriyorlardı! Ancak o gece gördü ki aslında “altın nesil” değil “canavar nesil” yetiştirmişler. Milletin tankını milletinin üzerine sürüp ezip geçmekte tereddüt etmeyen, milletin uçağı ile milletin üzerine bomba yağdıran, milletin meclisini bombalayanlar   bize gösterdiler ki aslında canavar nesil yetiştirmişler. O gece milletin meclisini bombalayanlar ALTIN NESİL idi. O gece “Gölbaşı Özel Harekat’ı bombalayan ve 51 polisimizi şehid edenler de bu ALTIN NESİL idi. Yunan uçakları değildi. Üstelik o F16’ları kullananlar abdestli idi! Aynı şekilde o gece boğaz köprüsünde 34 vatandaşımızı katledenler de Yunan askerleri değildi.

O gece 251 şehid verdik, 2196 gazimiz var. Hala tiyatro diyorlar.Tiyatro diyenler gelsinler de 250 şehidimizin yakınlarına ve 2196 gazimize desinler bakalım. Cesaretleri varsa. 15 Temmuz tiyatro ise 251 şehid ve 2196 gazi tiyatrocu mu oluyor!? Allah’tan korkmaz, kuldan utanmazlar!

 15 Temmuz tiyatro ise o gece Adil ÖKSÜZ Akıncı üssünde ne arıyordu? Gerçekten tarla bakmaya mı gitmişti yani? Sahi Adil ÖKSÜZ kimin adamı? 15 Temmuz öncesi ABD’ye gidiş gelişleri net ortadayken kimin adamı sorusu da abes olmuyor mu aslında?

Şurası kesin hiçbir hakiki FETÖ’cü davasından vazgeçmedi. İçeri girip çıkanlar, ceza alanlar almayanlar, kamudan ihraç olanlar olmayanlar. Hâlâ davalarının mücadelesini veriyorlar. Hâlâ sızmaya devam ediyorlar. Yöntem değiştiriyorlar. Sızmadıkları alan da yok. Her enstrümanı kullanıyorlar. Yine şurası da kesin ki FETÖ’cülik virüsü bulaşmış biri artık bir daha o virüsten kurtulamıyor.

FETÖ, 40 yıldır devletin kılcallarına kadar sızmış bir yapı. Vitrinde kulağa hoş gelen kavramlar: CEMAAT, HİZMET, ALTIN NESİL, DİYALOG, HOŞGÖRÜ,SEVGİ... Gerçek yüzleri, namluyu millete doğrulttuklarında, 15 Temmuz’da ortaya çıktı. O gece vitrin dağıldı. İçerisi göründü.

Ancak bir delikten ikinci defa ısırılmamak için çok dikkatli olmak durumundayız. Fatö bir zihniyettir. Beslendiği damarları iyi bilmek lazım.40 yıldan beri din kisvesi altında faaliyet yürütmüş ve hala da devam ediyor. Benzer yapılanma başka dini yapılanmalarda da var. Dikkat edilmezse FETÖ gider Metö gelir. Tarih boyunca din her zaman istismar  edile gelmiştir. Allah ile aldatanlar her zaman olmuştur.(Fatır 35/5)

O gece Allah zalimlerin hain planlarını millet eli ile bozdu(Âl-i İmran 3/54)Millete feraset ve cesaret verdi, milletin kalbine sekînet indirdi. Yoksa koskoca tankın altına yatmayı ne ile izah edeceksiniz?

Bu millet; şehadeti göze alıp darbeci generali  alnından vurarak darbe girişiminin seyrini değiştiren Ömer HALİSDEMİR’leri, göğsünü tanklara siper eden Sabri ÜNAL’ları ve Metin DOĞAN’ları, namlunun üzerine yürüyen ve darbecilere tek başına kafa tutan Safiye BAYAT’ları, kamyonuyla mahalleliyi de alıp taksime çıkan Şerife BOZ’ları asla utmayacak.14.07.2019365 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

DİLEKÇE - 02/04/2021
Dünyaya “yalan dünya” da diyoruz değil mi? Hakikaten dünya yalan mıdır sizce?
ŞEHİT AHMET - 17/03/2021
Bu yazımızda size şehit Ahmet’in hikâyesini anlatacağım.
BAĞIMLILIK MI ÖZGÜRLÜK MÜ? - 02/03/2021
Bağımlılık, kişinin kullandığı bir nesne veya yaptığı bir eylem üzerinde “Kontrolünü kaybetmesi” ve onsuz bir yaşam sürememeye başlamasıdır.
ŞÜKÜRSÜZLÜK HASTALIĞI - 29/01/2021
Allah bizi şerefli bir varlık olarak en güzel kıvamda yarattı(Tin 95/4) ve sayısız nimetleri de önümüze serdi.(İbrahim 14/32-34, Nahl 16/18)
ASIL YATIRIM AHİRETE YAPILANDIR - 13/01/2021
Müslüman, hayatı bu dünyadan ibaret görmez. Bu manada müslüman “tek dünyalı” değildir.
YILBAŞI VE MUHASEBE - 31/12/2020
Koca bir seneyi daha geride bırakıyoruz. Aslında giden ömürdür. Ömür sermayemiz tükeniyor.
DUÂYI ANLAMAK - 19/12/2020
Dua dini bir kavramdır. Bu bakımdan dua konusunu dini inancı olmayanlarla konuşmak faydasızdır.
ASIL ÖZÜRLÜ KİMDİR? - 03/12/2020
İnsan yaratılmışların en değerlisidir.(İsra 17/70) Kur’an’da insanın çamurdan yaratılışı anlatılırken Allah ”ona ruhumdan üfledim” ifadesini kullanır.(Secde 32/9, Hicr 15/29)
SON KALE DÜŞERKEN - 26/11/2020
Aile toplumun temel taşıdır. Aileyi, bedenimizi meydana getiren "hücreler" gibi düşünelim.
 Devamı
SOSYAL MEDYA
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam99
Toplam Ziyaret292622
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13268.1652
Euro9.67099.7097
HAVA DURUMU
Üyelik Girişi
Saat